Noi suntem echipa de vânzări Pan Adami
Cismaş Sorin Director Comercial
+40 729 218 626
sorin@panadami.ro
Claudiu Belaşcu Director Vânzări
+40 729 218 623
claudiu@panadami.ro
Radu Ciungan Consultant Vânzări
+40 729 218 627
radu@panadami.ro
Livia Todea Consultant vânzări
+40 723 620 419
vanzari@panadami.ro
Eugen Raţiu Consultant Vânzări
+40 728 218 628
eugen@panadami.ro
István Zárug Sef Dep. Ingrediente
+40 733 994 257
ingrediente@panadami.ro
Mori Cumque iste varius tenetur corporis, maecenas porro ipsum.
Primii paṣi spre panificaṭie Cumque iste varius tenetur corporis, maecenas porro ipsum.
Primii paṣi spre patiserie Cumque iste varius tenetur corporis, maecenas porro ipsum.
Primii paṣi spre cofetărie Cumque iste varius tenetur corporis, maecenas porro ipsum.
 
Servicii profesionale Pan Adami




Suntem pregătiți să oferim cele mai bune servicii pentru
afacerea ta !
Piese de schimb
Lucian Deaconu Șef Departament
+40 728 218 627
piese@panadami.ro
Service
Gheorghe Mezdrea Șef Departament
+40 729 218 624
service@panadami.ro
Producţie
Ioan Dancu Șef Departament
+40 732 950 301
productie@panadami.ro
Contabilitate
Ploscaru Ion Director Economic
+40 733 994 258
contabilitate@panadami.ro
CONSULTANȚĂ


+40 269 564 927
consultanta@panadami.ro
Loading...
Theme Settings