Ingrediente Gama larga de produse pentru panificatie, patiserie si gelaterie.
Productie Produse de inalta calitate, la preturi de producator.
Mobilier inox Produse din inox alimentar, accesibile si adaptabile cerintelor.
Accesorii Accesorii din inox alimentar si accesorii din silicon.
Piese de schimb Pentru toata gama de utilaje din linia Dvs. de productie.
Service Oferim suport tehnic prin echipa de tehnicieni specializati.
 
Noi suntem echipa de vânzări Pan Adami
Sorin Cismaş Director Comercial
+40 729 218 626
sorin@panadami.ro
Claudiu Belaşcu Director Vânzări
+40 729 218 623
claudiu@panadami.ro
Livia Todea Asistent vânzări
+40 723 620 419
vanzari@panadami.ro
Radu Ciungan Consultant Vânzări
+40 729 218 627
radu@panadami.ro
Eugen Raţiu Consultant Vânzări
+40 728 218 628
eugen@panadami.ro
István Zárug Sef Dep. Ingrediente
+40 733 994 257
ingrediente@panadami.ro
Servicii profesionale Pan Adami



Suntem pregătiți să oferim cele mai bune servicii pentru
afacerea ta !
Piese de schimb
Lucian Deaconu Șef Departament
+40 728 218 627
piese@panadami.ro
Service
Gheorghe Mezdrea Șef Departament
+40 729 218 624
service@panadami.ro
Producţie
Ioan Dancu Șef Departament
+40 732 950 301
productie@panadami.ro
Contabilitate
Anda Taflan Director Economic
+40 743 108 001
director.economic@panadami.ro
LOGISTICĂ
Ionela Moldovan sef Dep. Logistica
+40 732 950 303
logistica@panadami.ro
Loading...